درباره ما

فعال در صنعت ورق استیل از سال 1376

فروشگاه استیل مسیحا از سال 1376 همواره در تلاش بوده است تا با تامین ورق استیل با کیفیت و مرغوب گام موثری در توسعه صنعت کشور عزیزمان بردارد. همانطور که میدانید ورق استیل از جمله مهم ترین مواد اولیه در بسیاری از صایعه مانند خودرو سازی، یخچال سازی، آسانسور سازی و … میباشد. 

آدرس

تهران - خیابان پامنار - پلاک 165

ساعات کاری
شماره تماس اضطراری

09121152958

چرا مسیحا؟

در سال 1374 با انگیزه تامین مواد اولیه صنایع فلزي کار خود را در زمینه فولاد هاي آلیاژي شروع کردیم و تا سال 1384 فعالیت در حوزه فولاد هاي آلیاژي مورد مصرف صنایع نفت و گاز پتروشیمی و همچنین صنایع خرد و وابسته به نصت به طور اعم ادامه یافت.
در سال 1384 با توجه به مورد تحریم کشور و رکود پروژه هاي نفت و پتروشیمی به صورت تخصصی فولاد صد زنگ(استنلس استیل) را دنبال کردیم و تا امروز به همکاري مستمر با پروژه هاي خرد و کلان کشور تا اندازه توان ادامه دادیم به شکلی که پس از ایجاد رابطه کاري به ندرت پیش آمده (شاید بتوان گفت اصلا پیش نیامده) رابطه کاري با مشتریان قطع شده باشد.
با بهره گیري از دانش آلیاژ ها و در مواردي جایگزین کردن فولاد مشابه (به دلیل محدودیت واردات آلیاژ ها و اینکه در کشور دست تجار و واردکننده گان باز نیست که همه نوع آلیاژ مصرفی صنایع را وارد کشور کنند) به جاي فولاد درخواستی مدیر پروژه، ادعاي ما اینست که در روابط تجاري خودو تامین استنلس استیل صنایع، یک طرفه منافع خود را در نظر نمیگیریم . دیدگاه ما اینست که منفعت ما در منفعت صنعت و صنعتکار کشور است و یکی از دلایل همکاري مستمر و طولانی مدت با مشتریان همین دیدگاه است . حتما طرفهاي تجاري ما بعد از مدتی به این مهم پی میبرن د یکی از مهمترین وظایف ما اینست که مشاوره لازم را در مورد نوع فولاد موجود در کشور به مشتریان عزیز ارائه دهیم

خرید فوری ورق استیل

09121152958​

جهت ثبت سفارش خود با شماره بالا تماس حاصل فرمایید
پیمایش به بالا